100 tūkst. eurų – už papildomą įvažiavimą?

Vis dar neaišku, ar vietoje buvusios duonos kepyklos bus statomas „Lidl“ prekybos centras, ar ne. Nuotr. iš mazeikiai.lt tinklalapio

Jau daugiau nei pusmetį Mažeikiuose netyla kalbos, ar vietoje buvusios duonos kepyklos bus statomas „Lidl“ prekybos centras, ar ne.
Net du kartus visuomenei buvo pristatyti prekybos paskirties pastato, kuris turėtų iškilti Skuodo gatvėje, vietoje buvusios duonos kepyklos, statybos projektiniai siūlymai. Abu kartus pateiktiems sprendinių projektams Mažeikių rajono savivaldybės administracija nepritarė, motyvuodama, kad dėl jų buvo sulaukta skundų ir pastabų iš advokatų.
Planuojamo prekybos centro statytojai stebisi tokiu valdžios sprendimu, nes mainais į pritarimą jie siūlo… 100 tūkst. eurų miesto infrastruktūrai pagerinti.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

19 Atsakymų į “100 tūkst. eurų – už papildomą įvažiavimą?”

 1. Cha parašė:

  Gal kas nors paaiškins, kaip Vyniautas sugebėjo papirkti Sungailą ir visus rajono valdančiuosius?

 2. Vyrniautas parašė:

  Nebus sito centro, as pasakiau NEBUS. Prikuria visokiu nauju centru, pas mane uz bulka nieks dirbt neina. Klasterio nepriimiau, neileisiu ir sito…..

 3. Taip parašė:

  Butinai reikia pritarti naujos parduotuves statybai,vis vienu apleistu pastatu bus maziau o ir miestui bus nauda.Senojoje lidl parduotuveje pilna braliu is Latvijos,sumazetu eiles ir senojo mikrorajono gyventojams butu dielis patogumas

 4. ahaa parašė:

  kodel proteguojamas tas isbegusiu alum smirdantis azuolas, o ne nauja parduotuve, kurios savininkai dar ir investuotu i Mazeikius?

 5. jo jo parašė:

  Ir aciu dievui, kad nepritare. ant kiekvieno kampo po parduotuve, nezinau mieleiji, bet man kaip nepasiturinciam uztenka ir vienos. o dabar 2 iki 10 maximu, grustes 6, rimi, 5 norfos ir dar 15 lidl? vieni prekybcentriai ir skudurynai mazeikiuose, nieko daugiau. jus manote kad sukurs ten 100 darbo vietu? ne, sukurs maziau nei pirmojoje, ir is pirmos sius i dantra dirbti…ar ne taip kituose centruose mainosi pardavejos? naivuoliai jus. jus manote jie miesta papuos? ten ir taip gerai, veja, medziai. niekas manes neitikins, kad automobiliu aisktels ir prekybcentris puosia miesta. zodziu-nors karta aciu, kad nepritarta. ir dar-sankryza ten tokia nesveika, jei dar viena isvaziavima-tada galit dar prie lidl ir karstu parduotuve pastatyti-nu kad toli eiti nereiktu, kai bus avarija.

 6. Vyniautas parašė:

  Gruste valdo Mažeikius, normaliai.

 7. kurmaitiškis parašė:

  meras nori palaikyti savo rajono verslą?Grūstės krautuvėlių pilna visoj LT…Mums užtektų ir “putino”.Duokite lidl ir miestiečiai tik padėkos,o kad neliks tos skylės Ąžuole tai nieks ir nepasiges.

 8. vietinis parašė:

  Dėl naujo Lidl statybos pretenzijų nekelia šalia esantis IKI prekybos centras,Mažeikių pieninė,aplinkiniai gyventojai,bet yra toks būsimas konkurentas p.c Ąžuolas,kuriam nepatinka,kad naujai planuojamas prekybos centras galimai perims Grūstės šūkį: Pigiau nerasi.Va ir visa vinis.Žodžiu prasidės verslo atstovų kova už būvi,nes galima numanyti kas laukia Grūstės prekybininko jei Lidl būtų pastatytas šalia.Tą klausimą turėtų spręsti vietiniai gyventojai,o ne suintersuoti pavieniai asmenys.

  1. jo jo parašė:

   nejuokink, as gyvenu salia, ir as priestarauju, nes man tas lidl nei parduotuve nei kas. neinu nei i iki, nei ir i gruste tuolabiau. bet ir i ta lidl neinu, taigi nereikia dar vieno po langais. lai statosi uz parduotuves moki vezi. nematau jokios laimes klausytis triuksmo uz langu.

  2. Anonimas parašė:

   visi šitą žino.Vietoje jų kavinės-skudurynas,pekinas dar vos vos rusena.Reiškia,kad verslas Mažeikiuose stoja.Bet mielieji VVV,-ažuolas jo irgi neišgelbės.

 9. parašė:

  Nu va, nebėr kam atkatus atkatus nešti, ir sustojo progresas Mažeikių miestelyje

 10. Raimis parašė:

  Prekybos centras gal ir nepakenks.Bet norisi,kad liktu vietos ir kokiam skverui,zaidimu aikstelei ar fontanui…

  1. Marytė parašė:

   Nu jau tau ten nei fontano nei baseino nebus ..ten tik pavasari ,,vasara sėdi,,dabar sėdės daugiau apsvaige ..ir vakarais iš darbo bus išvis pėstute baisu grišt…o lidl reikia ir apšvietimas ir šaligatvis butu sutvarkytas . dabar neigalus su vežimėliu neimanoma nuvykt vienam iki centro neigaliųjų kiks
   šalygatvis … ..

  2. Anonimas parašė:

   melioratorių parkely blogai?i

 11. ohoho parašė:

  kaip visada Mazeikiuose klesti senuju verslioru paniatkes. Pasake tragisko prekybcentrio savininkas, kad jam cia lidlo nereikia, tai ir daro valdziazmogiai taip, kaip jam reikia

 12. VAIDUOKLAI parašė:

  NIEKO IS TO MUSU MERO SAKE NORYS KASKA PADARYTI MIESTUIJ KAD KLESTETU…TEGUL KLESTI PASTATAIS VAIDUOKLIAIS..

 13. Taip parašė:

  Tikrai reikalinga statyti ir kartu salia ziedine sankryza

 14. Siaip to Anonimas parašė:

  Oi klystat gerbiamasis. Kryzius leisdavo viska, kas jam aitvarus atsiusdavo…. Tenys visiskai, visiskai nieko apie tai nezinojo, nu visiskai nieko. Siuo atveju, yra interesas jog Lidlo nebutu, o interesantas tai to apgriuvusio prekybcentrio kitoje sankryzos puseje savininkas, kuris algas darbuotojams bulkomis moka……….

 15. Anonimas parašė:

  ei,chebra,kas čia vyksta? Vėl grįžta kryžiauis nieko nedarymo era?po velnių,gal Mažeikiai ir toliau neturi miesto gaspadorius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*