Alkoholis ir smurtas eina išvien

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį mažeikiškiai policijos komisariato pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo: vienu atveju neblaivus įtariamasis sulaikytas, kitu – bus kviečiamas apklausai.

Pirmasis tyrimas pradėtas dėl apie pusę penkių vakaro kilusio incidento viename M. Daukšos gatvės butų. Pirminiais policijos duomenimis, 55-erių metų vyras sumušė savo septyniolika metų jaunesnę sugyventinę. Nukentėjusiajai policijos pareigūnai nustatė 1,89 promilės girtumą, įtariamasis nesulaikytas, bus kviečiamas apklausai.
Apie vienuoliktą valandą vakaro pareigūnų ekipažas jau suko į Kurmaičius, iš kur pranešta apie smurtaujantį 71-erių metų vyrą. Vyriškis, kuriam nustatytas 1,82 promilės girtumas, įtariamas smurtu prieš savo neblaivią (0,69 promilės) dvejais metais jaunesnę žmoną, jis dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.
Mažeikiškiai policijos pareigūnai pažymi, kad šiais metais pastebimas nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu, pagausėjimas – per praėjusių metų penkis mėnesius rajone tokių veikų buvo 79, šiais metais per tą patį laikotarpį – 89.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*