Ant kojų sukėlė degantys suodžiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dviem rajono gyventojoms noras pasišildyti namus trečiadienį baigėsi tuo, kad dėl kaminuose užsidegusių suodžių skubiai teko kviesti ugniagesius gelbėtojus.

Pirmasis iškvietimas apie dešimtą valandą ryto ugniagesius pasiekė iš Reivyčių gyvenvietės Birutės gatvės: čia pro kaminą veržėsi degantys suodžiai. Nors namas mūrinis, o stogas dengtas skarda, gyventojams krintantys nuodėguliai kėlė rūpesčių, ugniagesių gelbėtojų ekipažai budėjo vietoje apie valandą, kol suodžiai galutinai išdegė.
Kitas iškvietimas dėl tos pačios priežasties apie penktą valandą vakaro pasiekė iš Tirkšliuose, Vytauto gatvėje, gyvenančios moters, šį kartą padėtis buvo kiek grėsmingesnė: namas – medinis, stogas – dengtas šiferiu. Ir šiuo atveju ugniagesiai gelbėtojai budėjo įvykio vietoje, kol kamine saugiai išdegė suodžiai.
Pasak Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistų, kol dar leidžia oro sąlygos, individualių namų savininkai, kurie dar neišvalė dūmtraukių ir kaminų nuo suodžių, raginami tai padaryti, nes iki nelaimės – tik vienas žingsnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*