Apgadino tvorą ir nuvažiavo

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai ieško vasario 5-osios naktį avariją sukėlusio ir nuvažiavusio baltos spalvos automobilio.
Pirminiais policijos duomenimis, avarija įvyko apie dešimtą valandą vakaro Žagarėlės gatvėje, ties aštuntuoju numeriu pažymėtu namu (žr. nuotraukoje). Baltos spalvos automobilis atsitrenkė į namo tvorą, ją apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino. Pasišalinusio automobilio markė bei valstybinio numerio ženklai nežinomi.
Dėl šio įvykio Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriuje atliekamas tyrimas, prašoma gyventojų pagalbos – gyventojų, mačiusių įvykį bei pasišalinusį asmenį ar transporto priemonę, prašome pranešti Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Jurgai Daukintaitei-Sluckuvienei, telefonu 8 700 61 754 arba atvykti į policijos komisariatą.

One Reply to “Apgadino tvorą ir nuvažiavo”

  1. statyba parašė:

    Buvo ir mums toks incidentas namuose nutikęs. Kažkas įvažiavo į tvorą ir pabėgo. O žmonėm dabar problemos ir jokios pagalbos už tokį nutikimą. Vyras užsiėmė naujos tvoros statyba. Vis tiek jau planuose buvo jos keitimas. Tai baisiai ir nepergyvenom, bet vis tiek iš pažeidėjo pusės nelabai malonu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*