Areštinėje – dvi mažeikiškių poros

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sugyventinių ginčai gali baigtis abiejų konflikto pusių apsilankymu areštinėje. Tuo savaitgalį įsitikino dvi mažeikiškių poros.

Moterys – akivaizdžiai neblaivios

Penktadienį, apie dešimtą valandą vakaro, policijos pareigūnai buvo iškviesti į butą Tyliojoje gatvėje: 60-metė moteris skundėsi, kad buvęs sugyventinis smogė jai į petį. Policijos pareigūnai įsitikino, kad nukentėjusioji nelinkusi pasiduoti – ji vyrui į veidą pripurškė ašarinių dujų, o pareigūnų akivaizdoje smogė jam į veidą.
Abu konflikto dalyviai pateko į policijos areštinę, vyrui buvo nustatytas 2,41 promilės girtumas, moteris buvo akivaizdžiai neblaivi, tačiau girtumą tikrintis atsisakė.
Šeštadienio vakarą policininkai į areštinę uždarė dar vieną mažeikiškių porą – 54-erių metų moterį ir metais vyresnį vyrą, kurie susipešė Žemaitijos gatvės bute. Sugyventinis teigė, kad moteris jį stumdė ir du kartus trenkė per veidą, moteris pareigūnams aiškino, kad vyras jai taip pat sušėrė per veidą. Policijos komisariate vyrui nustatytas 2,46 promilės girtumas, moteris, kuri, anot pareigūnų, buvo akivaizdžiai neblaivi, girtumą tikrintis atsisakė.

Konfliktų liudytojai – vaikai

Policijai teko aiškintis ketvirtadienio naktį Žemaitijos gatvės bute kilusio konflikto priežastis. Pirminiais duomenimis, 37-erių metų sugyventinis pradėjo stumdyti bei tampė už plaukų septyneriais metais jaunesnę savo moterį, išrovė jai plaukų sruogą, kelis kartus bandė smogti jai į veidą. Neblaivios poros (vyrui nustatytas 2,32 promilės girtumas, moteriai – 1,38 promilės) konfliktą stebėjo nepilnamečiai – septynerių ir šešerių metų vaikai.
Dvylikos, devynerių ir trejų metų vaikams šeštadienio vakarą Žemaitijos gatvės bute teko klausytis namiškių grasinimų. 27-erių metų sugyventinis, kuriam vėliau buvo nustatytas 2,01 promilės girtumas, žodinio konflikto metu pagrasino sumušti trejais metais vyresnę gyvenimo draugę.

Išbandė areštinės gultus

Savaitgalį dar du mažeikiškiai išbandė policijos areštinės gultus.
Penktadienio popietę Sodų gatvėje 52-ejų metų vyras šešeriais metais jaunesnę sugyventinę tampė už plaukų, mušė per veidą, smaugė. Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje moteriai diagnozuotas skruostikaulio sumušimas, nustatytas 2,29 promilės girtumas.
Po paros konfliktas malšintas Ventos gatvėje – 52-ejų metų vyras smogė metais vyresnei sugyventinei į veidą.
Nuo metų pradžios dėl fizinio skausmo sukėlimo mūsų rajono pareigūnai pradėjo 218 ikiteisminių tyrimų, lapkritį – 25. Dėl grasinimų nužudyti per metus pradėti 24 tyrimai, lapkritį – keturi.

One Reply to “Areštinėje – dvi mažeikiškių poros”

  1. a parašė:

    cia turbut ta ponia ia tyliosios 6 namo..ten vaziuoja ir vaziuoja policija..taip ir siurbia valstybes lesas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*