Areštinės paslaugas išbandė keturi smurtavę vyrai ir moteris

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės viduryje net penki rajono gyventojai už tai, kad kėlė vėjus šeimose, policijos pareigūnų buvo uždaryti į areštinę.

Smūgius įvertins tyrėjai

Trečiadienį po vienuoliktos valandos policijos ekipažas vyko į butą Tyliojoje gatvėje, kur ranką prieš savo seserį pakėlė 22-ejų metų vaikinukas – kaip nustatyta, blaivus. Jis sugriebė ketveriais metais vyresnę seserį už sprando ir trenkė ją į durų staktą.
Tą pačią popietę pranešta apie smurtą Pikeliuose. Vienoje Mažeikių gatvės sodybų 38-erių metų neblaivus (3,66 promilės alkoholio) vyriškis užsipuolė savo šešeriais metais vyresnę sugyventinę – smogė kumščiu į skruostą, laužė rankas.
Po kelių valandų smurto proveržis prieš sugyventinę buvo užfiksuotas Mažeikiuose, bute Skuodo gatvėje. 55-erių metų neblaivus (2,77 promilės) mažeikiškis ranka trenkė savo metais jaunesnei sugyventinei per veidą.
Visi trys smurtautojai atsidūrė policijos areštinėje, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Terorizavo artimuosius

Dar du mažeikiškiai į policijos areštinę pateko dėl to, kad neleidžia ramiai gyventi artimiesiems. Jiems teks atsakyti dėl žmogaus terorizavimo, už tai numatytas net laisvės atėmimas iki ketverių metų.
Pirmoji į policijos komisariatą buvo atvežta 33-ejų metų Šaltinėlio penkioliktosios gatvės gyventoja, jai nustatytas 3,31 promilės girtumas. Artimieji skundėsi, kad mažeikiškė juos terorizuoja, tampa agresyvi, neįleidžia į namus.
Ketvirtadienį apie pusę trijų ryto pareigūnai vyko į daugiabutį Taikos gatvėje. Iš buto buvo išvežtas neblaivus 46-erių metų vyriškis, kuriam inkriminuojamas žmonos ir podukros terorizavimas, trukdymas ilsėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*