Artimiesiems – grasinimai ir smūgiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį mažeikiškius pareigūnus vienas po kito pasiekė nukentėjusiųjų pranešimai apie jų atžvilgiu panaudotą smurtą ir grasinimus. Pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienį, prieš vidurnaktį, Sodų gatvės namo bute kilo konfliktas tarp sugyventinių – 55-erių metų neblaivus (2,37 promilės) vyras sumušė 14-ka metų jaunesnę, taip pat neblaivią (2,33 promilės) sugyventinę, dėl to pateko į policijos areštinę.
Šeštadienį po pietų konfliktas tarp sutuoktinių kilo prie kelio Mažeikiai–Laižuva esančiame miške, įsiaudrinęs 54-erių metų vyras penkeriais metais jaunesnei žmonai automobilio durelėmis privėrė abiejų rankų plaštakas, koja įspyrė į veidą.
Sekmadienį, apie trečią valandą po pietų, policijos areštinėje atsidūrė 18-metis. Vaikinas namuose, Beržų tako gatvėje, elgėsi agresyviai, spardė virtuvėje buvusius daiktus, iškeikė savo močiutę ir grasino ją papjauti.
Apie vienuoliktą valandą vakaro konfliktas tarp smarkiai apgirtusių sugyventinių kilo Ventos gatvės bute – 48-erių metų neblaivus (nustatytas 2,11 promilės girtumas) vyras ranka trenkė į veidą taip pat neblaiviai (3,12 promilės ) ketveriais metais jaunesnei sugyventinei. Ir šis smurtautojas atsidūrė policijos areštinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*