Atšvaitais pasirūpino septyni šimtai mažeikiškių

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trumpėjant dienoms ir ilgėjant tamsiajam laikotarpiui, viena iš svarbiausių temų tampa pėsčiųjų saugumas. Minint Atšvaitų dieną, šie saugumą keliuose gerinantys pėsčiųjų atributai buvo dalijami gyventojams. Ši akcija neaplenkė ir mūsų rajono – atšvaitus mažeikiškiai galėjo įsigyti net trijose įstaigose. Iš viso jais apsirūpino septyni šimtai mažeikiškių.

Lietuvos kelių direkcija kiekvienais metais surengia tokią akciją, kurios metu gyventojams atšvaitai dalijami nemokamai. Mūsų rajone, kaip informavo valstybinės įmonės „Telšių regiono keliai“ Saugaus eismo skyriaus vedėjas Arūnas Raibužis, po pustrečio šimto atšvaitų buvo išdalinta Mažeikių policijos komisariate ir Mažeikių kelių tarnyboje, du šimtai atšvaitų – šios tarnybos Sedos padalinyje.
„Neaprūpinome visų norinčiųjų – gavome tiek plungiškių, tiek telšiškių, tiek mažeikiškių pareigūnų prašymų suteikti dar atšvaitų. Ar jie reikalingi, paklauskite bet kurio vairuojančio žmogaus – jeigu pėsčiasis visos situacijos rimtumo nemato ar nejaučia, tai vairuotojui atšvaitas leidžia iš toli pastebėti pėsčiąjį ir imtis atsargumo priemonių“, – sakė skyriaus vedėjas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video