Automobiliams susidūrus sužeistųjų išvengta

Skuodo gatvėje nuvažiavęs nuo kelio automobilis išvertė kelio ženklą ir stulpelius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šį mėnesį, lyginant su liepa, avarijų ir sužeistųjų jose mūsų rajone gerokai sumažėjo.


Avarijos – miesto gatvėse 

Dvi avarijos, kurių padarinius galėjo matyti mieste važinėję vairuotojai, įvyko antradienį. 
Pirmoji avarija, po kurios ant asfalto liko krūva transporto priemonių detalių duženų, įvyko Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje.
Automobilis „Volvo S60“, kurį vairavo trisdešimties metų stažą turintis mažeikiškis A. Š., išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu važiavusios „Audi A6“ ir su ja susidūrė.
Mašinoms susidūrus „Volvo“ slysdamas dar trenkėsi ir apgadino netoliese stovėjusį moters vairuojamą „Renault Modus“.
Prieš vienuoliktą valandą vakaro Skuodo gatvėje į avariją pateko du „BMW“ markės automobiliai, kuriuos vairavo Žemaitijos gatvėje gyvenantys mažeikiškiai.
Trejų metų vairavimo stažą turintis M. N. nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į oro sąlygas, išvažiavo iš savo eismo juostos ir kliudė „BMW 530“. Pastaroji mašina rėžėsi į kelio ženklą ir stulpą.
Laimei, avarijoje žmonės nenukentėjo.


Sunkių avarijų mažiau 

Trečiadienio pavakarę avarija užregistruota Balėnuose, Tirkšlių ir Plienakių gatvių sankryžoje. Trylikos metų stažą turintis telšiškis vairuotojas A. V. nepasirinko saugaus greičio ir kelio vingyje nesuvaldė savosios „Audi“. Mašina nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į kelio ženklą.   
Per rugpjūtį iki penktadienio Mažeikių rajone kelių policijos poskyris jau užfiksavo dvidešimt penkias avarijas, kuriose septyni žmonės buvo sužeisti.
Šie skaičiai gerokai mažesni už liepos mėnesio statistiką, kai trisdešimt trijuose eismo įvykiuose vienas žmogus žuvo ir dvidešimt buvo sužeista.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*