- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Automobilis – sumaitotas, keleiviai – sveiki

Po pirmadienio avarijos oru dešimt metrų skriejęs ir du medžius nulaužęs automobilis buvo sumaitotas. Autoriaus nuotrauka

Du jauni vaikinai iš Telšių po pirmadienį patirtos avarijos gali švęsti savo antrąjį gimtadienį – iš sumaitoto automobilio jie išsiropštė nenukentėję.

Avarija įvyko pirmadienį, apie pusę trijų, kelyje Anulynai–Tirkšliai. Nuo Balėnų važiavęs automobilis „VW Golf“ posūkyje tapo nevaldomas, nuvažiavo nuo kelio ir, kelis kartus vertęsis ore, nuskriejo apie keliolika metrų į mišką.
Iš apvirtusio automobilio išsiropštę du juo važiavę telšiškiai jaunuoliai avarijos metu nenukentėjo. Apie įvykį jie informavo Bendrąjį pagalbos centrą, nes iš automobilio rūko dūmai. Atvykę ugniagesių gelbėtojų ekipažai iš mašinos išėmė akumuliatorius, gaisro pavojaus neliko.
Pareigūnus nustebino tai, kad vaikinai liko visiškai sveiki. Automobilis, skriejęs oru apie dešimt metrų, nulaužė jo kelyje pasitaikiusius du medžius, įsmuko į tarpą tarp dviejų storų eglių ir sustojo tik tada, kai trenkėsi į medį.