Autoserviso angare – kontrabandinių cigarečių krovinys

Baltarusiškos cigaretės buvo slepiamos maišuose su akmens anglimi. Muitinės kriminalinės tarnybos nuotrauka

Lietuvos muitinės pareigūnai surengė operaciją, kurios metu viename Mažeikiuose esančių angarų aptiktas kontrabandinių cigarečių krovinys. Šio krovinio vertė – beveik milijonas eurų.

Autoservise – netikėtas radinys

Sekmadienį, apie devintą valandą ryto, Muitinės kriminalinės tarnybos ir Klaipėdos teritorinės muitinės mobiliųjų grupių pareigūnai, gavę piliečio pranešimą, patikrino Skuodo gatvėje esančias vienos įmonės, besiverčiančios automobilių remontu ir naudotų dalių prekyba, gamybines patalpas.
Paaiškėjo, kad tarp automobilių detalių buvo saugota ir akmens anglių siunta. Tačiau maišuose buvo ne tik anglys – detaliau patikrinę, muitinės pareigūnai juose aptiko paslėptas nelegalių cigarečių dėžes. Nuo anglies dulkių šios dėžės buvo papildomai izoliuotos juodo polietileno maišais.
„Iš viso rasta 250 tūkstančių pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ“, „Minsk“, „Minsk Capital QS“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 870 tūkst. eurų.
Mažeikiškis autoserviso savininkas teisinosi viso labo iš vieno Latvijos piliečio priėmęs pasaugoti anglių maišus ir nesitikėjęs, kad ten slypi toks „siurprizas“, – informavo muitinės atstovai.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*