Avariją sukėlė neblaivus vairuotojas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį apie trečią valandą po pietų, važiuodami keliu Mažeikiai–Plungė–Tauragė, ties posūkiu į Žemalę, vairuotojai stebėjo neįprastą vaizdą: kelkraštyje buvo sustoję du automobiliai, prieš juos – policijos automobilis su įjungtais šviesos signalais, šalia būriavosi žmonės.

Kaip paaiškino Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje, tuo metu buvo gautas pranešimas apie įvykusią avariją. Pareigūnams nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad vairuotojas nesuvaldė automobilio ,,Audi 80“ – išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir sukėlė pavojų priešais atvažiuojančiam automobiliui „BMW 740“. Jo vairuotojas, vengdamas susidūrimo, nuvažiavo nuo kelio ir apgadino transporto priemonę.
Avariją sukėlęs 48-erių metų vyras vos galėjo apversti liežuvį – pirmojo patikrinimo (alkoholio tikrintuvu) metu jam buvo nustatytas 3,29 promilės girtumas, antrojo – 2,98 promilės. Be to, vyras prie vairo sėdo neturėdamas teisės vairuoti automobilio.
„Sunku paaiškinti tokį neatsakingą vairuotojo elgesį, jis netelpa į jokius rėmus. Pastebime, kad šiuo metu vairuotojai visiškai „atsipalaidavo“, per savaitgalį buvo pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, pirmadienį – dar vienas.
Kovai su neblaiviais prie vairo skiriame ir toliau skirsime didžiausią dėmesį. Raginame ir gyventojus nebūti abejingus, pranešti apie tokius nedrausmingus vairuotojus, neleisti jiems sėsti prie vairo“, – kalbėjo Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Už vairavimą, kai girtumas viršija pusantros promilės, vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video