Avarijoje žuvo motociklininkas

Nuotr. iš socialinių tinklų

Šeštadienio vakarą rajone įvyko avarija, kurios metu žuvo žmogus.

Šventės motociklininkas nepasiekė

Šeštadienį, apie penktą valandą vakaro, kelyje nuo Tirkšlių Balėnų link, ties Spurganais, susidūrė automobilis ir motociklas.
Pirminiais policijos duomenimis, motociklas „Harley Davidson“, kurį vairavo 57-erių metų vyras iš Šiaulių rajono, kelio posūkyje išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „BMW 323“, vairuojamu blaivios 39-erių metų moters.
Avarijos metu sužalotas motociklininkas mirė vežamas į ligoninę, po kurio laiko į medikus kreipėsi ir avarijoje nukentėjusi vairuotoja.
Ikiteisminį tyrimą dėl kelių eismo saugumo taisyklių pažeidimo pradėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Tragedijų netrūksta

Šiemet mūsų rajone tai pirmoji tragiška avarija, kurios metu žuvo eismo dalyvis, tačiau ne pirmoji, susijusi su motociklininkais: gegužės pabaigoje per avariją Žemaitijos ir M. Daukšos gatvių sankryžoje buvo sužeistas 49-erių metų motociklininkas.
Pernai Vytauto gatvėje po susidūrimo su automobiliu Vytauto gatvėje nukentėjo 16-metis motociklininkas, o Pavenčių gatvėje po dviejų motociklų susidūrimo pagalbą teko suteikti vieno iš jų vairuotojui.
2016 metai buvo pažymėti dviem tragedijomis, kai žuvo motociklu važiavę žmonės: kovą Židikuose po susidūrimo su automobiliu ligoninėje užgeso aštuoniolikmečio motociklo keleivio gyvybė, rugpjūtį Draugystės gatvėje taip pat po susidūrimo su automobiliu žuvo 31-erių metų motociklininkas.
Ypač skaudi nelaimė mūsų rajone įvyko prieš 12 metų, kai Mažeikių aplinkkelyje žuvo į sunkiasvorį sunkvežimį atsitrenkęs 37-erių metų motociklininkas ir kartu važiavusi 21-erių metų jo keleivė iš Kėdainių.

 

One Reply to “Avarijoje žuvo motociklininkas”

  1. edita parašė:

    uzuojauta artimiesiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*