Ąžuolų gatvėje degė medinis priestatas

Ugnis nuniokojo medinį priestatą, tuo tarpu į didelį ūkinį pastatą jai kelias buvo užkirstas. Nuotrauka iš PGT archyvo

Šiais metais rajone degė beveik pusšimtis gyvenamųjų namų. Tai – rekordinis skaičius.
Antradienį nuo gaisro nukentėjusių objektų sąrašą papildė Ąžuolų gatvės sodyba.

Antradienio popietę trys rajono ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Ąžuolų gatvę – iš čia pranešta, kad dega ūkinis pastatas. Atvykusius į vietą pirmuosius ugniagesius gelbėtojus pasitiko ugnies šėlsmas – atvira liepsna veržėsi virš medinio priestato, kuriame žmonės laikė malkas, šieną bei buities apyvokos daiktus.
Nemažos ugniagesių pajėgos su ugnimi kovojo apie porą valandų, per gaisrą nudegė medinio priestato stogas, nuardytos sienos, apdegė keli kubiniai metrai malkų ir šieno. Tačiau ugniai buvo neleista persimesti toliau – medinis priestatas šliejosi prie didelio mūrinio ūkinio pastato.
Šeimininkams kartu su ugniagesiais gelbėtojais iš degančio tvarto pavyko ištraukti dvi kiaules, gryname ore jos atsigavo, tačiau dūmuose užtroško naminiai paukščiai.
Pasak šeimininkų, gaisras kilo gana greitai – jie tik buvo spėję apeiti ūkį, o po kurio laiko priestate jau siautėjo liepsna.
Gaisro priežastis tiria rajono valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, gyventojai įtaria padegimą.

Dažniausiai šiais metais liepsnojo gyvenamieji namai

Kitas iškvietimas Mažeikių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą antradienį pasiekė apie šeštą valandą vakaro – pranešta, kad sodų bendrijoje „Raselė“ šiukšlių konteineryje dega šiukšlės. Incidentą, kurio metu apdegė šiukšlės ir aprūko konteineris, pareigūnai numalšino per kelias minutes.
Šiais metais rajone jau kilo 239 gaisrai (pernai iki antradienio buvo kilę 285 gaisrai), kuriuose žuvo du žmonės, trys buvo traumuoti.
Dažniausiai šiais metais liepsnojo gyvenamieji namai, kurių degė 48 (pernai – 32), rečiau – 18 kartų ugnis kėsinosi į ūkinius pastatus (pernai registruoti 25 ūkinių pastatų gaisrai).

2 Atsakymai į “Ąžuolų gatvėje degė medinis priestatas”

  1. dalia parašė:

    azuolu gatve is vytauto gatves.blogai zinote mazeikius.

  2. apas parašė:

    Kur ta gatvė randasi,nors Mažeikiuose gyvenu daugiau kaip 70 metų,bet tokios gatvės kažkodėl nežinau.Ši svetainė galėtų turėti smulkų savo miesto ir rajono žemėlapį ir nekiltų toks klausymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video