- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Baikerių sezonas: kelionės, pramogos, susitikimai

Motociklininkai į savo sezono atidarymo šventes vyko kolonomis. Sigito STRAZDAUSKO (nuotrauka iš redakcijos archyvo)

Sezono atidarymo šventes surengę mažeikiškiai motociklų klubų nariai teigė, kad šiltasis metų laikotarpis yra vienas iš produktyviausių – renginys seka renginį, todėl baikerių „žirgai“ savaitgaliais poilsio neturės.

Savaitgalį oficialiai sezoną atidarė visi trys Mažeikių motociklų klubų „Ašvėne“, „Juodvarniai“ ir „Samogitian MC“ nariai.
„Kolona, kurioje važiavo beveik visi šimtas mūsų klubui priklausančių motociklininkų, vyko į Klaipėdą – dalyvavome to regiono šventėje. Tradiciškai buvo pristatyti baikerių motociklai, vyko žygis miesto gatvėmis, rungtys. Po to grįžome į savo bazę Šerkšnėnuose, kur pratęsėme šventę“, – pasakojo „Ašvėne“ klubo vadovas Eduardas Buta.
Kitų dviejų baikerių klubų nariai dalyvavo sezono atidarymo šventėje Tryškių apylinkėse, prie Lazdynų Pelėdos muziejaus. Čia, pasak „Juodvarnių“ klubo, kuris vienija apie 30 narių, vadovo Artūro Laucevičiaus, susirinko penkių Žemaitijos baikerių klubų atstovai. Iš Mažeikių į renginį vyko pusšimtis motociklininkų – „Juodvarnių“ ir „Samogitian MC“ atstovų.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.