Bankomate aptiktas netikras 500 eurų banknotas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padirbtų pinigų realizavimo – netikras didelės vertės eurų banknotas buvo aptiktas viename iš miesto bankomatų dar lapkričio 6-ąją.

Įtarimų sukėlęs 500 eurų nominalo banknotas buvo aptiktas inkasatoriams inkasuojant vieną iš bankomatų Žemaitijos gatvėje. Jis neatitiko eurų banknotų spausdinimo reikalavimų, po ekspertizės gauta išvada, kad jis ir yra netikras, todėl šią savaitę pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko Arūno Bubliausko teigimu, gyventojai prekyvietėse ar turgavietėse gaunamus eurus privalo atidžiai tikrinti. O štai gryninant pinigus bankomatuose netikri banknotai gyventojų nepasiekia, nes čia įdiegtos saugumo priemonės.
Šiais metais mažeikiškiai policijos pareigūnai užregistravo 14 pranešimų apie nusikalstamas veikas, susijusiais su netikrų pinigų pasirodymu rinkoje, pernai jų skaičius buvo panašus – registruota dviem pranešimais daugiau.

One Reply to “Bankomate aptiktas netikras 500 eurų banknotas”

  1. gERBIAMIEM TEISĖSMAUKININKAM parašė:

    o kaip netikras banknotas papuolė į bankomatą? Įdedant pinigus į sąskaitą, bankomatas kupiūras tikrina ir menkiausią įtartiną nepriima, grąžina. Teko patirti ne kartą, kad nepriima penkiasdešimties eurų banknoto, nors jis tikras,tik gal kampukas užlenktas. Taigi kaltininko ieškokite banke, kuris užpildė bankomato pinigų kasetę. man neteko iš bankomato gauti net šimtinės kupiūros, o čia-penki šimtai.Ne ten ieškote kaltininko, turguje tokiom kupiūrom nesišvaistoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*