Bare pasišvaistė kėde

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Apsilankymas bare dviem iki tol nepažįstamiems vyriškiams baigėsi skirtingai: vienas jų atsidūrė policijos areštinėje ir jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, kitas pateko į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių.

Konfliktas kilo šeštadienį, apie trečią valandą nakties, Žemaitijos gatvėje esančiame naktiniame bare. Tarp visiškai vienas kito nepažįstančių jaunų vyriškių kilęs konfliktas baigėsi tuo, jog 28-erių metų vyras kėde trenkė prie stalo sėdėjusiam 35-erių metų vyrui.
Po konflikto įtariamasis, kuriam buvo nustatytas 1,69 promilės girtumas, buvo uždarytas į policijos areštinę, o nukentėjusysis išvežtas į priėmimo skyrių, kur jam diagnozuota galvos žaizda. Nukentėjusysis taip pat buvo apsvaigęs nuo alkoholio – jam nustatytas 1,15 promilės girtumas.
Visas įvykio aplinkybes aiškinasi mažeikiškiai policijos pareigūnai, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Už visuomenės rimties sutrikdymą įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*