Butuose vagys ieškojo pinigų ir brangenybių, parduotuvėse – bet kokių prekių

ELTOS nuotrauka

Savaitgalį rajone intensyviai darbavosi vagys. „Nusitaikyta į aukso papuošalus ir prekes parduotuvėse“, – taip rajono kriminalistai apibūdina šias vagystes.

Rinkosi silpnesnes duris

Penktadienio vakarą išlaužę duris vagys įsibrovė į mišrių prekių parduotuvę Bugeniuose. Jie  pagrobė kol kas nenustatytą kiekį cigarečių. Parduotuvė priklauso UAB „Vinijolė“, vagišių  padaryta žala šiuo metu tikslinama.
Tik prasidėjus pirmadieniui, apie pirmą valandą nakties, vagys surengė išpuolį prieš Vytauto gatvėje esančią parduotuvę „Aibė“. Kokių prekių išnešta ir kokia žala padaryta parduotuvei – dar tiriama.
Abu nusikaltimus vienija tai, kad nusikaltėliai į patalpas pateko per išlaužtas šalutines, o ne pagrindines parduotuvės pastato duris. Akivaizdu, kad vagys rinkosi silpnesnes duris, greitai griebė viską, kas papuolė po ranka, ir po kelių minučių spruko – greičiau nei atvažiavo apsaugos tarnyba.

Pravirą langą pasiekė pastoliais

Savaitgalį policiją pasiekė trys pranešimai apie mieste apvogtus butus. Visais atvejais įsibrovėlius domino tik pinigai ir juvelyriniai dirbiniai. Dviem atvejais nusikaltėliai į pirmuosiuose aukštuose esančias patalpas brovėsi pro pravirą langą ir balkoną, trečioji vagystė įvykdyta užlipus renovuojamo namo pastoliais.
Kad pirmuose aukštuose esantys butai apvogti, pastebėta sekmadienį. Iš buto Pavenčių gatvėje buvo pagrobta 150 eurų, auksiniai bei sidabriniai papuošalai, iš buto Draugystės gatvėje – auksiniai ir sidabriniai papuošalai, kuprinė su nešiojamuoju kompiuteriu.
Iš Gamyklos gatvėje esančio buto buvo išnešti pinigai, kokia suma –  kol kas aiškinamasi.
Pareigūnai ragina gyventojus (ypač pirmųjų aukštų) nepalikti pravirų langų, išeinant iš namų juos aklinai uždaryti. Apie ilgiau truksiančias išvykas reikėtų iš anksto informuoti kaimynus, kad pastarieji prižiūrėtų turtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*