Butus supainiojęs mažeikiškis sužeidė moterį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kuriozas, praėjusį penktadienį nutikęs vienam mažeikiškiui, gali baigtis liūdnai – dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirminiais policijos duomenimis, liepos 5-osios pavakarę į Ventos gatvės namo butą galimai sumaišęs duris įėjo buto savininkei visiškai nepažįstamas vyriškis.
Kaip policijai papasakojo šeimininkė, vyras nusiavė batus ir pradėjo vaikščioti po patalpas. 42-ejų metų moteris galimai neblaivų vyriškį pabandė išstumti iš buto, tuomet kilo konfliktas, kurio metu šeimininkė buvo sužeista.
Išstūmus vyrą iš patalpų, buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie nustatė įsibrovėlio asmenybę. 31-erių metų mažeikiškiui buvo surašytas administracinis protokolas dėl viešosios tvarkos sutrikdymo.
Nukentėjusioji dėl sužeidimų kreipėsi į medikus, po to – su pareiškimu į policiją. Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Apsilankymas svetimame bute vyriškiui gali baigtis rimtais nemalonumais – už fizinio skausmo sukėlimą arba nežymų sveikatos sutrikdymą baudžiama viešaisiais darbais, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*