Chuliganai savo aukoms taikė į galvas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policininkai pradėjo tyrimus dėl  įžūlių viešosios tvarkos pažeidimų – chuliganų sumuštiems mažeikiškiams diagnozuotos galvos traumos.  

Naujųjų metų naktį, praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio, į namus nuo Naujametės eglės grįžo vyras su žmona. Naftininkų gatvėje, tarp devintojo ir vienuoliktojo namų, porą užpuolė nežinomi asmenys ir 35-erių metų vyrą sumušė. Priėmimo skyriuje mažeikiškiui diagnozuota galvos trauma.
Tokia pat diagnozė nustatyta ir Draugystės gatvės 22-ajame name esančiame alaus bare  sekmadienio vakarą nukentėjusiam 36-erių metų vyriškiui. Iš matymo pažįstami asmenys neblaivų mažeikiškį (ligoninėje jam nustatytas 2,3 promilės girtumas) sumušė.
Dėl šių incidentų mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus. Vienas iš jų pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo – už tai gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų, kitas – dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, už tai gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki metų.
Per vienuolika praėjusių metų mėnesių rajone buvo užfiksuoti 88 nusikaltimai, susiję su viešosios tvarkos pažeidimu –  aštuoniolika daugiau negu per tą patį 2013 metų laikotarpį. Didžioji dalis šių nusikaltimų – 71,6 proc. – yra ištirta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video