Daugiabučio koridoriuje – girta moteris su peiliu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Draugystės gatvės daugiabučio koridoriuje besišvaisčiusi moteris pateko į policijos areštinę, dėl jos veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Antradienį apie pusę šešių vakaro, išgirdusi dukters šauksmą, į Draugystės gatvės daugiabučio namo koridorių išbėgo šio namo gyventoja ir pamatė, kad jos dvylikametę dukrą už striukės tampo pas šio namo gyventoją į svečius užsukanti moteris.
Išvadavusi dukrą iš atėjūnės rankų moteris grįžo į kambarį.
Po kurio laiko koridoriuje vėl pasigirdo triukšmas – šįkart ta pati moteris, rankose laikydama peilius (vėliau nustatyta, kad ji laikė peilį ir pincetą), gąsdino namo gyventojus. Besiskeryčiodama ji įpjovė ir apgadino vienos namo gyventojos striukę.
Atvykę policijos pareigūnai į komisariatą išsivežė ir uždarė 57-erių metų R. I. Moteris, nuo kurios, pasak policijos pareigūnų, sklido stiprus alkoholio kvapas, girtumą tikrintis kategoriškai atsisakė, ji uždaryta į areštinę.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Moteriai už šiuos veiksmus gresia bausmė nuo viešųjų darbų iki dvejų metų laisvės atėmimo.
Policijos duomenimis, per dešimt šių metų mėnesių dėl viešosios tvarkos pažeidimo mūsų rajone pradėti 58 ikiteisminiai tyrimai – trimis mažiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį.

One Reply to “Daugiabučio koridoriuje – girta moteris su peiliu”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Jeigu grestu pavojus mano vaikams ir as ,eiciau gelbeti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video