Dažniausi administraciniai nusižengimai nesikeičia

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Daugiausiai praėjusiais metais Mažeikių rajono policijos užfiksuotų administracinių pažeidimų – asmens pasirodymas girtam arba alkoholinių gėrimų vartojimas viešoje vietoje.

Praėjusiais metais Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėtos 522 administracinės teisenos už pasirodymą neblaiviam arba alkoholio vartojimą viešoje vietoje. Už tai gresia bauda nuo 20 iki 100 eurų, pakartotinai – nuo 100 iki 200 eurų.
Rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Paulius Šimkus pastebi, kad neretai policininkams tenka susidurti ir su neblaivių asmenų agresija.
„Pareikšta pastaba dėl to, kad gyventojas pasirodė neblaivus viešoje vietoje, dažnai paskatina jo agresiją – policijos pareigūnai iš karto sulaukia tiek įžeidinėjimų, tiek nenoro paklusti jų nurodymams.
Jeigu tokio gyventojo elgesio nelydi aktyvūs veiksmai prieš pareigūnus, apsiribojame administracine teisena, o jeigu gyventojas priešinasi agresyviai, sudrumsčia viešąją tvarką, iš karto pradedame ikiteisminį tyrimą ir pažeidėjui gresia baudžiamoji atsakomybė“, – teigė rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*