Dėl vyro mirties laukiama ekspertų išvadų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio pavakarę Mažeikių ligoninės reanimacijos skyriuje mirė vyriškis, kuris praėjusių metų gruodžio 19-ąją buvo sužalotas peiliu.

Gruodžio 19-osios vakarą Viekšniuose peiliu buvo sužalotas 54-erių metų vyras. Dėl dviejų durtinių žaizdų jis buvo gydomas ligoninėje. Viekšniškį bute peiliu sužalojo policijai žinomas 29-erių metų vyras, kuriam po įvykio buvo nustatytas 2,02 promilės girtumas.
Vasario 8-osios pavakarę sužalotasis vyras mirė.
Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Audronė Ralytė, nusikaltimą iš karto pradėjo tirti šio komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, įtariamajam buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.
„Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, tačiau šiuo metu laukiama specialisto išvados dėl asmens mirties priežasties nustatymo. Ją gavus, bus sprendžiamas klausimas dėl nusikalstamos veikos perkvalifikavimo. Atliekamas ikiteisminis tyrimas, todėl detalesnės įvykio aplinkybės neskelbtinos“, – informavo policijos pareigūnė.
Jeigu dabartinis tyrimas bus perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo, įtariamajam gresia ilgi metai nelaisvės – už tokį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*