- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Didelės baudos neatbaido vairuotojų-bėglių

Kol kas žinoma, kad šį kelio ženklą ir šviesoforą apgadino baltos spalvos vilkikas. Nuotrauka iš policijos archyvo

Per praėjusius metus beveik šimtas vairuotojų spruko iš eismo įvykio vietų. Daugiau nei pusę jų policijai pavyko nustatyti.
Šiuo metu pareigūnai ieško trijų vairuotojų, gruodį mieste įvykdžiusių avarijas.  

Pareigūnai šiuo metu tiria, kas įvykdė avariją itin judrioje Ventos ir Gamyklos gatvių sankryžoje. Gruodžio 21-ąją, pusę septynių ryto, baltos spalvos vilkikas su puspriekabe sukdamasis kliudė pėsčiųjų perėjos ženklą, apgadino jį bei šviesoforą. Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.
Du pasišalinimai mažeikiškių policijos pareigūnų buvo užfiksuoti prieš Kalėdų dienas – gruodžio 23-iąją ties Sodų gatvės devintuoju namu, automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo apgadintas  automobilis „VW Passat“. Eismo įvykio kaltininkas, kliudęs automobilį ir apgadinęs galinį sparną, bamperį bei žibintą, iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Kitą dieną Žemaitijos gatvės daugiabučio namo kiemo aikštelėje stovėjusiam automobiliui „Volvo S80“ tokiomis pat aplinkybėmis buvo apgadintas galinis bamperis ir žibintas. Avarijos kaltininkas taip pat pasišalino, žinoma tik tiek, kad jo automobilis galimai buvo raudonos spalvos.
Policija prašo gyventojų, mačiusių minėtus eismo įvykius ir galinčių suteikti informacijos apie avarijas sukėlusius vairuotojus ar jų vairuojamus automobilius, pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams telefonais (8 443) 98 159; (8 444) 60 343, bendruoju pagalbos centro telefonu 112 arba atvykti į policijos komisariatą.
Plačiau – antradienio laikraštyje.