Dingusio vaikino surasti vis dar nepavyksta

Tadas Butkus. Nuotr. iš policijos archyvo

Liepos pabaigoje iš mūsų rajono gydymo įstaigos išėjęs jaunas vyriškis dingo kaip į vandenį – jo nepavyksta rasti nei artimiesiems, nei pareigūnams.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, liepos 24 d. iš Mažeikių ligoninės psichiatrijos skyriaus buvo išleistas 1992 m. gimęs Tadas Butkus (žr. nuotraukoje). Nuo to laiko apie jį nėra jokių žinių. Jis turėjo mobilaus ryšio telefoną, kuris šiuo metu yra išjungtas.
Dingęs vaikinas yra apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų šviesios spalvos plaukų, su barzda, ant kairės rankos peties yra tatuiruotė. Jis vilkėjo žalios spalvos šortus, šviesiai mėlynos spalvos džinsinį švarką, avėjo šlepetes.
Kaip informavo mažeikiškiai policijos pareigūnai, apie dingusįjį paskelbta šalies žiniasklaidoje, jo nuotrauką ir aprašymą turi visi budintys ekipažai, tačiau jokių žinių, kur sergantis vaikinas galėtų būti, kur jis prapuolė, iki šiol nėra.
Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį vaikiną, pareigūnai prašo pranešti Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui arba Bendrojo pagalbos centro tel. 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video