Dūmų detektorius sujudino kaimynus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dūmų detektoriaus dėka viename miesto daugiabutyje išvengta didelių nuostolių – jo signalą išgirdo kaimynai ir iškvietė ugniagesius gelbėtojus, kurie užgesino virtuvėje įsiplieskusią ugnį.

Incidentas kilo ketvirtadienį, apie šeštą valandą vakaro, Pavenčių gatvės 25-uoju numeriu pažymėtame devynių aukštų name, trečio aukšto bute.
Virš šio buto gyvenantys kaimynai išgirdo šaižų dūmų detektoriaus signalą, kuris suveikė buto koridoriuje. Įtarimus, kad patalpoje kilo gaisras, dar labiau sustiprino laiptinėje pradėjęs sklisti dūmų kvapas.
Apie tai buvo pranešta skubios pagalbos telefonu. Į įvykio vietą išskubėjo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, jiems į pagalbą iš Telšių buvo išsiųstas automobilinis keltuvas, atvažiavo ir medikai.
Automobilio keltuvo neprireikė – mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai išlaužė medines buto duris ir pateko į butą. Jo virtuvė skendėjo dūmuose ir jau matėsi ugnies židinys.
Ugniagesiai spėjo laiku: gaisras buvo numalšintas, apdegė virtuvinės spintelės, virtuvės ir koridoriaus plastikinės apdailos lentelės, aprūko buto sienos, išdužo virtuvės lango stiklai.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Dūmų detektorius sujudino kaimynus”

  1. As32 parašė:

    Ko nerašot apie vakar nuo bėgių nuriedėjusius prie Bažnyčios gatves du vagonus su metanoliu,slepiat?

  2. Komentaras parašė:

    Apie nuo bėgių nuriedėjusius vagonus, Santarvė dar nesuspėjo sužinoti, nes savaitgalis. Savaitgaliais Santarvės žurnalistai nedirba, kai ateis pirmadienis, parašys. Ir parašys, – plačiau skaitykite antradienio laikraštyje, vis nori, kad pirktų tą popierinį laikraštį, o žmonės kaip nebeperka, taip nebeperka :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top