Duris atidarinėjo ugniagesiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos Respublikos priešgaisrinės saugos įstatymas reglamentuoja, kad be savininko sutikimo ugniagesiams gelbėtojams į gyvenamąją patalpą įeiti galima tik tada, kai kyla pavojus žmonių gyvybei, sveikatai ir turtui. Remdamiesi šia įstatymo nuostata, praėjusį sekmadienį net tris kartus mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai, kad padėtų gyventojams, diskiniu pjūklu pjovė butų duris.
Apie antrą valandą nakties į ugniagesius gelbėtojus pagalbos kreipėsi policijos pareigūnai – iš vieno Žemaitijos gatvės 35-ojo namo butų buvo gautas pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje, tačiau pareigūnų į patalpas niekas neįleido. Panaudojus diskinį pjūklą, per kelias minutes durys buvo atidarytos, policininkai pateko į vidų.
Popietę pranešta, kad iš vieno Gamyklos gatvės13-ojo namo ketvirtajame aukšte esančio buto veržiasi dūmai. Prie durų jautėsi degėsių kvapas, tačiau durų niekas neatidarė. Vėl tokiu pat būdu pareigūnai pateko į patalpas, žmonių viduje nebuvo, o ant viryklės rastas prisvilęs maistas. Puodą ugniagesiai gelbėtojai nuo viryklės nuėmė ir išvėdino butą.
Pusę vienuoliktos vakaro Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas jau vyko į Draugystės gatvės 16-ąjį namą – žmonės paprašė pagalbos atidaryti duris, nes viduje yra moteris, kuriai galimai sutrikusi sveikata. Duris atidarius, viduje rasta sąmoninga moteris, kurią pareigūnai nunešė į medikų automobilį.
Iš viso šiemet mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams teko trylika kartų atidaryti duris, šešis kartus užfiksuotas ruošiamo maisto pridegimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video