Eismo taisyklių pažeidėjams – policijos priemonės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kelių policija tęsia eismo pažeidimų prevenciją – liepą buvo organizuoti šeši patikrinimai.
Ne mažiau reidų planuojama ir rugpjūtį.

Į policijos tinklus – neblaivūs vairuotojai

Mūsų rajone daugiausia rezultatų davė kiekvieną savaitgalį organizuojami vairuotojų blaivumo patikrinimai. Pirmąjį liepos savaitgalį buvo patikrinti 97 eismo dalyviai, sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, antrąjį savaitgalį, patikrinus 47 eismo dalyvius, taip pat sulaikyti du neblaivūs eismo dalyviai.
Paskutinį liepos savaitgalį policijos pareigūnai blaivumui patikrinti sustabdė tik dešimt eismo dalyvių, iš jų trys buvo neblaivūs.
Iš viso per liepos mėnesį rajono kelių policijos poskyryje nustatyta aštuoniolika neblaivių eismo dalyvių.
Kitų akcijų metu pažeidimų nenustatyta: vykstant reidams, rajone neužfiksuota greičio pažeidėjų ir chuliganiško vairavimo atvejų, krovininių automobilių ir autobusų patikrinimų metu KET pažeidimų taip pat nebuvo.
Tačiau ne tik reidų metu buvo tikrinamas vairavimo greitis – praėjusį mėnesį rajono kelių policijos poskyryje užfiksuoti 97 atvejai, kai mažeikiškiai važiavo greičiau nei leidžiama. Buvo sulaikyta  14 vairuotojų, kurie prie automobilio vairo sėdo neturėdami teisės vairuoti. Taip pat buvo nustatyta 60 saugos diržų nenaudojimo atvejų.

Ir toliau lakstoma su vėjeliu

Rugpjūtį taip pat bus gausu reidų. Kiekvieną savaitgalį ir toliau vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*