Gaisrą gali sukelti ir kištukiniai lizdai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai įspėja mažeikiškius pasirūpinti savo patalpose esančiais elektros kištukiniais lizdais: vasario pradžioje du kartus dėl tokių iškvietimų į mažeikiškių namus skubėjo pareigūnų ekipažai.

Vasario 2-osios vakarą trys Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai pagal pavojaus signalą skubėjo į Pavenčių gatvės septintuoju numeriu pažymėtą daugiabutį – gyventojai pranešė, jog dega kištukinis lizdas, buto patalpos uždūmintos. Gaisras šiuo atveju nekilo: įvykus trumpam elektros jungimuisi, kištukinis lizdas apsilydė, dėl ko išsijungė laiptinėje esantys elektros saugikliai.
Pirmadienio vakarą panašaus pobūdžio pranešimo sulaukta iš Kurmaičiuose esančio vieno Sodininkų gatvės namo. Ir šį kartą pareigūnų pagalbos neprireikė: dėl trumpo elektros jungimosi išsijungė saugikliai.
Praėjusiais metais Mažeikių rajone dėl elektros įrenginių, prietaisų ar elektros instaliacijos gedimų kilo keturiolika gaisrų, 2018 metais šie gedimai buvo įvardinti penkiolikos gaisrų priežastimi, šiais metais dėl šios priežasties kilo vienas gaisras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*