Gaisras „pagarsėjusiame“ bendrabutyje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius ugniagesius gelbėtojus trečiadienio vakarą pasiekė iškvietimas į liūdnai pagarsėjusį Sodų gatvės septintąjį namą – čia žmonės pastebėjo iš vieno apleisto buto besiveržiančius dūmus, juose skendėjo visa ketvirto aukšto laiptinė.

Apie dešimtą valandą vakaro atvykę į vietą, pareigūnai į dūmuose skendintį butą pateko tik naudodami suspausto oro aparatus. Gaisras, kurio metu degė viename iš kambarių sukrauti seni namų apyvokos daiktai, buvo užgesintas per dvidešimt minučių, dar apie valanda praėjo, kol išsisklaidė dūmai. Per gaisrą aprūko koridoriaus ir buto lubos bei sienos.
Prieš kelerius metus į šį bendrabutį, kurio ketvirtajame ir penktajame aukšte apleistuose butuose apsistodavo asocialūs asmenys, ugniagesiams tekdavo per metus vykti po keliolika kartų. Tada namus prižiūrinti bendrovė šiuos aukštus išvalė, patalpų duris ir langus užkalė.
Tačiau, kaip pasakojo gaisrą trečiadienį gesinę pareigūnai, vėl po truputį į šiuos butus yra tempiami įvairūs rakandai, šiukšlinama, tad iškvietimų vėl galima sulaukti.

3 Atsakymai į “Gaisras „pagarsėjusiame“ bendrabutyje”

  1. Vera parašė:

    Nu tikrai gėda,gauna Europos pinigus, kur jie?gėda Teniui, nesutvarko vieno namo,toliau savo kiemo nemato.

  2. Kokia valdžia toks ir ūkis parašė:

    Kam kalti lentom, nugriauti, pasiimti atkata už sklypą ir pastatyti dar vieną Cirkle degaline , juk komunistai kitaip negali tik sau i nauda bet ne žmonėms…

  3. Pasipiktinusi parašė:

    Nu jo… gerą savivaldybę turim. Su vienu daugiabučiu nesusitvarko. Užkalkit plokštėm visas ertmes, sudėkit kameras ir bus ramybė nuo tų bomžų. Kodėl gaišinamas ugniagesių laikas… ? Gal tuo metu kažkam realiai reikės pagalbos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video