- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Gaisras „pagarsėjusiame“ bendrabutyje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius ugniagesius gelbėtojus trečiadienio vakarą pasiekė iškvietimas į liūdnai pagarsėjusį Sodų gatvės septintąjį namą – čia žmonės pastebėjo iš vieno apleisto buto besiveržiančius dūmus, juose skendėjo visa ketvirto aukšto laiptinė.

Apie dešimtą valandą vakaro atvykę į vietą, pareigūnai į dūmuose skendintį butą pateko tik naudodami suspausto oro aparatus. Gaisras, kurio metu degė viename iš kambarių sukrauti seni namų apyvokos daiktai, buvo užgesintas per dvidešimt minučių, dar apie valanda praėjo, kol išsisklaidė dūmai. Per gaisrą aprūko koridoriaus ir buto lubos bei sienos.
Prieš kelerius metus į šį bendrabutį, kurio ketvirtajame ir penktajame aukšte apleistuose butuose apsistodavo asocialūs asmenys, ugniagesiams tekdavo per metus vykti po keliolika kartų. Tada namus prižiūrinti bendrovė šiuos aukštus išvalė, patalpų duris ir langus užkalė.
Tačiau, kaip pasakojo gaisrą trečiadienį gesinę pareigūnai, vėl po truputį į šiuos butus yra tempiami įvairūs rakandai, šiukšlinama, tad iškvietimų vėl galima sulaukti.