Gaisras pastebėtas laiku

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams ketvirtadienio vakaras buvo neramus – iš pradžių pranešta apie degantį lentpjūvės stogą, po to – apie mieste liepsnojantį šiukšlių konteinerį.

Apie septintą valandą vakaro Tirkšliuose esančios lentpjūvės darbininkas pajuto dūmų kvapą, užlipo į pastogę ir aptiko, kad čia dega medinis perdengimas bei kaip apšiltinimo medžiaga naudotos pjuvenos. Vyriškis nesutriko: jis ne tik informavo apie gaisrą ugniagesius gelbėtojus, bet ir gesintuvu bei vandeniu pradėjo jį gesinti, neleido ugniai įsisiautėti.
Atvykę Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Balėnų bei Viekšnių ugniagesių komandos ekipažai gaisravietėje dirbo iki dešimtos valandos vakaro, gesinant teko ardyti medines stogo konstrukcijas, perkasti ir vandeniu perlieti smilkusias pjuvenas, tačiau pastatą ir stogą pavyko išgelbėti.
Vos grįžus į Mažeikius, skubios pagalbos telefonu 112 pranešta, kad Pavenčių gatvėje atvira liepsna dega plastmasinis konteineris. Šį kartą ugnies tramdymas truko tik kelias minutes, per gaisrą apdegė konteinerio dangtis ir dalis kampo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*