Gerai išgėrę prie vairo sėda ne tik vyrai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis policijos pareigūnai mieste susidūrė su stipriai apgirtusiais vairuotojais. Tarp tokių „erelių“ – ir 50-metė moteris.

Paskutinis gegužės mėnesio neblaivus vairuotojas, kurio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, į pareigūnų rankas įkliuvo praėjusį šeštadienį apie 22 val. Skuodo gatvėje. Mieste budėjęs mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažas prie „Opel Vectra“ vairo sulaikė 48-erių metų rajono gyventoją, kuris buvo akivaizdžiai neblaivus. Vyras to nepripažino, girtumą tikrintis atsisakė, tačiau tai jo neišgelbės nuo atsakomybės – atsisakymas pasitikrinti prilyginamas sunkiam girtumui.
Du vairuotojai į mieste budėjusių ekipažų rankas pakliuvo pirmadienio vakarą. Apie 19 val. Skuodo gatvėje prie automobilio „Volvo XC60“ vairo sėdusi 50-metė moteris įpūtė 2,63 promilės, o 23 val. Naftininkų gatvėje „Opel Astra“ vairavusiam 50-mečiui vyriškiui buvo nustatytas 2,41 promilės girtumas. Vairuotojo pažymėjimas už tą patį KET pažeidimą šiam mažeikiškiui jau buvo atimtas anksčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*