Girtas vairuotojas apgadino žiedinę sankryžą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie vidurnaktį, kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, žiedinėje sankryžoje netoli Sedos miestelio, įvyko avarija.
Pirminiais duomenimis, 68-erių metų vyras, būdamas neblaivus, vairuodamas jam priklausantį automobilį „Toyota Avensis“, atsitrenkė į žiedinę sankryžą ir ją apgadino.
Vairuotojui pareigūnai nustatė 1,68 promilės girtumą, jis buvo sulaikytas.

5 Atsakymai į “Girtas vairuotojas apgadino žiedinę sankryžą”

 1. CAT parašė:

  kankina ta Gamyklos sankryža hemorojaus neleidžia augint. Pravažiuotų kartą koks buldozeris – visiem palengvėtų. O dabar su ta sankryža nei lupt, nei išmest.

 2. taip ,vakar Ventos -Gamyklos g-vių sankryžoje parašė:

  eilinį kartą ,,nepratilpo fura”.Gerai, kad eismas buvo mažas,-tad nelaimėlis išvažiavo iš jos tik priešinga eismo puse.

 3. negirtam parašė:

  dabar eilinis projektuotojas – tai vos baigęs VGTU bakalaurininkas, kuris pusę kreditų išsilaikė nusirašinėdamas. Tai kokios kokybės norėsti iš diplomuoto inžinieriaus? Projektuoja ne ant popieriaus, o nulaužtu autocad, kur paimi šabloną į kurį tereikia suvesti sankryžos plotį. Todėl kompiuteriu modeliuotos sankryžos yra klaikios, neapgalvotos, skirtingai nei tai darė profai ant popieriaus, galvoję apie sprendimus mėnesiais. Didžiausio apkrovimo sankryža Sedos-Žemaitijos po šiai dienai neturi jokių kamščių. Neduok Die ją “modernizuos” pagal kompiuterinį šabloną kurį kompiuteris paskaičiuos per pusę minutės

 4. Negirtas parašė:

  Girtas blogai, bet kad Mažeikių valdantieji neseka, ką daro kelininkai su gatvėmis labai blogai. Mažeikiai tai ne kaimas, ką suplanavo Vilniuje Pikelių sąlygomis netinka Mažeikiams. Kur protingi didina kelius, saugumo zonas (Vokietijoje) Lietuvoje tik Vilniuje mato problemas. Piko valandomis kamščiai Mažeikiuose, ką suprojektavo kad išspręsti šia problemą? Pridarė sakryžų, už kurias suplojo krūvą pinigų, kuriose neravažiuoja eiliniai autobusai, o jei užvažiuos lengvoji, tai visi bortai nuo bordiūrų bus gatavi. Su katra vieta mąstote? Tokius projektuotojus reikia traukti baudžiamon atsakomybėn, už sugadintus automobilius ir nuostolingą sankryžų darbą. Kada bus “išpiešta” Orlen degalinės sankryža? Vairuotojai važiuojantys pirma juosta, taip ir nesupranta, kad jie įvažiuoja į greitėjimo juostą, stumia važiuojančius į priešpriešinę juostą. Ne karta išgelbėjo signalas, bet tai ne išeitis. Darykite, kad eismas greitėtu, saugus būtu, ir patogus visiems eismo dalyviams, o ne projektuotojams su savo svajomis. Būtu malonu, kad paskaitytu Mažeikių valdžia, kuri atsakinga už priėmimą tokių objektų.

 5. Sioga parašė:

  Atsitrenkė į sankryžą, kaip galima atsitrenkti į orą ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*