Girtos moterys taip pat nevengia pasiautėti

Savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate registruoti keli pranešimai apie smurtą artimoje aplinkoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kaip jau tapo įprasta, savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate registruoti keli pranešimai apie smurtą artimoje aplinkoje.

Praėjęs savaitgalis iš kitų išsiskyrė tuo, kad konfliktų dalyvės buvo daug girtesnės nei jų antrosios pusės.

„Atvėso“ areštinėje 

Pirmasis konfliktas registruotas penktadienio vakarą. Triukšmas kilo viename iš Ventos gatvės butų, kur keturiasdešimt ketverių metu A. S., susikivirčijęs su sugyventine, pradėjo daužyti indus, po kelis  kartus trenkė moteriai į pakaušį. 
Patikrinus paaiškėjo, kad abi konflikto pusės neblaivios. Vyriškiui nustatytas 0,76 promilės, o penkiasdešimt penkerių metų jo sugyventinei – net 2,86 promilės girtumas.
Įtariamasis A. S. uždarytas į areštinę.

Sumušė vyrą 

Sekmadienio ankstų rytą savo sugyventinį smūgiais „auklėjo“ ir mažeikiškė L. M.  Pirminiais duomenimis, viename iš Žemaitijos gatvės butų vyko išgertuvės. Paryčiais moters sugyventinis V. K. atsiskyrė nuo kompanijos ir nuėjo į gretimą kambarį miegoti. Netrukus iš paskos atėjo ir L. M. 
Nuo tos akimirkos vyriškio ramybė baigėsi: į kambarį įėjusi moteris pradėjo jį užgaulioti, apvertė stalą ir spyrė sugyventiniui į veidą. Taip vyriškiui buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas.
Smurtautojai buvo nustatytas 2,13 promilės girtumas, nukentėjusiajam šiek tiek mažiau – 1,99 promilės.

4 Atsakymai į “Girtos moterys taip pat nevengia pasiautėti”

 1. zojai parašė:

  zoja,o tai tavo pažystamai per prietarta sugirdo ta fužeri?nustotu lakti ir problemos nebebutu…….

 2. jo parašė:

  smurtautojai nusipirkit bokso pirstines,

 3. zoja parašė:

  Nepasiauteti,o apsiginti nuo smurtautojo! Jeigu promiles girtumo pas moteri didesnes,tai dar nereiskia,kad ji kalta.Pazistu viena vyra ,kuris taip ir taiko savo zmona prilupti,kai ji isgeria nors sampano fuzera,kuri pats ipila.Gudrus tipazas ir paranojikas…

 4. specas parašė:

  Aš savo bobą prigirdau alkoholiu ir tada gali su ja daryti ką nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video