Greičio matavimo prietaisai jau „įamžino“ pusantro tūkstančio mažeikiškių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmosiomis rugsėjo dienomis policijos pareigūnai rimtai ėmėsi greičio mėgėjų.
Statistika rodo, kad tokių vairuotojų daug yra ir tarp mažeikiškių.

Registravo ir mažiausią viršijimą

Pirmąją rugsėjo savaitę Lietuvos kelių policijos tarnyba organizavo saugaus eismo akciją, kurios metu stacionariais greičio matuokliais, įrengtais šalies keliuose, buvo fiksuojamas net menkiausias greičio viršijimas.
Greičio matavimo sistemos fiksavo visas transporto priemones, netaikant jokios tolerancijos, ir vairuotojai (transporto priemonių savininkai) už Kelių eismo taisyklių pažeidimus turės atsakyti teisės aktų nustatyta tvarka: transporto priemonių vairuotojai, viršijantys greitį net nuo 1 km/val., bus traukiami administracinėn atsakomybėn.
Kaip informavo šalies kelių policijos tarnyba, rugsėjo 1-ąją buvo užfiksuota net 18 tūkst. greičio viršijimo atvejų, iš kurių apie 70 proc. – nustatyto greičio viršijimas iki dešimties kilometrų per valandą. Už šį pažeidimą numatytas įspėjimas vairuotojui.
„Pirmosiomis rugsėjo dienomis mes gavome ne vieną nusiskundimą dėl stacionarių greičio matuoklių, kurie fiksavo net mažiausią viršytą greitį, tačiau galiu pasakyti tik viena – reikia laikytis kelių eismo taisyklių.
Nors atrodo, kad įspėjimas nieko tokio, tačiau antrą kartą per metus pažeidus kelių eismo taisykles, jau nebebus galima pažeidėjui taikyti administracinio nurodymo, pagal kurį skiriama pusė minimalios baudos, ir jis nukentės materialiai“, – „Santarvei“ paaiškino rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Pažeidėjai skaičiuojami dešimtimis

Tačiau šiems pažeidėjams dar teks palaukti savo eilės – mažeikiškius pareigūnus tik dabar pasiekė duomenys apie mūsų rajono gyventojų vardu registruotų transporto priemonių greičio viršijimą nuo birželio vidurio iki rugpjūčio 16-osios. Per tą laikotarpį buvo užregistruotas 91 greičio viršijimo atvejis.

Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Greičio matavimo prietaisai jau „įamžino“ pusantro tūkstančio mažeikiškių”

  1. alio parašė:

    plati gatve tai ko vilktis kaip kokiam pencininkui ar kokiai supermamytei ant 50. spaudi normaliai ir viskas o jei nepatinka kad kiti normaliai vazineja tai emigruok

  2. , parašė:

    noriu paklausti,kodėl policija nefiksuoja greičio Žemaitijos g-ve,čia jaunuoliai lekia dideliu greičiu,bet nesu pastebėjusi,kad stovėtų pareigūnai ir drausmintų,prie sankryžos Ventos ir Žemaitijos gatvių yra greitis 50, o lekia 70,nes toks greitis prasideda toliau, tie posūkiu įmelioratorių g-vę,į Kurmaičių sodus pastatė ženklą 50,bet ten lekia net 90 ir niekas nekontroliuoja,KODĖL

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*