Greičio viršytojai muša pernykščius rekordus

Vienas iš šešių rajone įrengtų stacionarių greičio matuoklių vairuotojus drausmina Tirkšliuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kiekvieną vasarą policijos pareigūnai kaip sezoninį galvos skausmą įvardija tris eismo problemas: viršijamą greitį, neblaivius vairuotojus ir neblaivius dviratininkus.
Statistika liudija, kad visa tai nepakito ir šią vasarą, tik šiek tiek sumažėjo neblaivių dviratininkų.
Rajono policijos pareigūnų paskelbti duomenys rodo, kad šiemet leistino greičio viršytojai vėl sumušė baudų rekordus: jeigu pernai pirmąjį pusmetį užfiksuota 900 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejų, tai šiais metais tokių pažeidimų – jau 1170.
Leistiną greitį mūsų rajone registruotomis transporto priemonėmis viršiję vairuotojai įvykdė pusę visų per pusmetį mūsų rajone nustatytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Jų iki birželio iš viso buvo nustatyta 2340.
Liepa – ne ką ramesnė. Šiomis dienomis mažeikiškiai pareigūnai surinko duomenis iš administracinių pažeidimų registro ir nustatė, kad per paskutinę birželio ir pirmą liepos savaitę mūsų rajono vairuotojai greitį visoje šalyje viršijo 50 kartų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*