Gyvenimo draugėms – smūgiai į veidą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Smurtas šeimose tęsiasi, vyrai kumščiais auklėja savo gyvenimo drauges tol, kol tos neapsikentusios kreipiasi į policiją. Viena iš jų į pareigūnus kreipėsi tik po pakartotinės sugyventinio agresijos.

Moters kantrybė trūko

Pirmadienį net keturių valandų laikotarpiu Vadagiuose esančiuose namuose nuo 27-erių metų sugyventinio smūgių kentėjo trejais metais jaunesnė moteris. Vyras savo gyvenimo draugę „auklėjo“ smūgiais tiek rankomis, tiek kojomis, tačiau moteris apie smurtą tądien nutylėjo.
Antradienio rytą jie atvyko į Mažeikius, kur sugyventinio išpuoliai tęsėsi. Prie Gamyklos gatvėje esančio valstybės įmonės „Regitra“ pastato vyras suko moters rankas. Šį kartą ji jau nebetylėjo, apie patirtą smurtą informavo policiją.
Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai šiuo metu ieško įtariamojo apklausai, nes jis spėjo pasipustyti padus.

Abu sutuoktiniai neblaivūs

Antradienio vakarą policijos ekipažas jau vyko į Svirkančius, kur gesino konfliktą tarp neblaivių sutuoktinių. Tiriant įvykį paaiškėjo, jog neblaivus (1,51 promilės) 44-erių metų vyras kumščiu smogė gerokai girtesnei, kuriai nustatytos net dvi promilės, vienmetei žmonai į veidą.
Svirkančių gyventojas buvo sulaikytas, išvežtas į policijos areštinę, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video