Į kosmetikos parduotuvę vagilė sugrįžo dar sykį

`

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalio policijos suvestinėje –smulkios vagystės: vagys taikėsi į be priežiūros paliktas rankines bei prekes kosmetikos parduotuvėje.

Įtariamoji atėjo dar kartą

Sekmadienį į policijos komisariatą dėl smulkios vagystės iš prekybos centro „Eifelis“ buvo atvežta ir į policijos areštinę uždaryta 26-erių metų mažeikiškė A. R.

Įtariamąją vagyste padėjo nustatyti vaizdo kameros įrašai. Šeštadienį buvo pastebėta, kad apvogta parduotuvė „Eurokos“, kuri įsikūrusi minėtame prekybos centre – iš lentynos dingo kvepalai, kurie įvertinti 158 litais. Tikrinant parduotuvės vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, nustatyta, jog kvepalus slapta pagrobė minėta mažeikiškė.

Sekmadienį pardavėjos negalėjo patikėti savo akimis – A. R. vėl apsilankė toje pat parduotuvėje. Pardavėjos ją užšnekino ir nepastebimai iškvietė apsaugos darbuotojus, kurie įtariamąją vagyste perdavė policijai.

Piniginės dingo iš rankinių

Penktadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl išvakarėse apvogtų Naftininkų gatvėje esančios bibliotekos patalpų.

Apie aštuonioliktą valandą pastebėta, jog iš moteriškos rankinės, kuri keturias valandas buvo palikta be priežiūros, pavogta piniginė su asmens dokumentais ir penkiasdešimt litų grynųjų pinigų.

Po kurio laiko tuščia piniginė rasta šalia pastato esančioje šiukšlinėje. Įtariama, kad apsivogė paauglys, kuris ketvirtadienį ilgą laiką sukinėjosi bibliotekoje.

Tą pačią dieną gautas dar vienas pranešimas apie dingusią piniginę – iš Mažeikių politechnikos mokyklos. Mokytojos piniginė su asmens dokumentais ir septyniais šimtais litų dingo iš jos kabinete buvusios rankinės. Įtariamųjų šiuo nusikaltimu kol kas nenustatyta.

One Reply to “Į kosmetikos parduotuvę vagilė sugrįžo dar sykį”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Idekit tos vagiles fotonuotrauka! Mes turime zinoti,ko mums reikia pasisaugoti?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*