Ieškomas avariją sukėlęs ir pasišalinęs vairuotojas

Nuotr. iš Telsiu AVPK policijos archyvo

Kaip pranešė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariatas, Mažeikių rajono policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl avarijos, galėjusios įvykti Mažeikiuose, Ventos gatvės 87-ojo namo kieme, tarp liepos 14 d. 11.30 val. ir liepos 15 d. 20.53 val.
Nenustatytas asmuo, vairuodamas automobilį, nepasirinko saugaus atstumo iš šono, kliudė stovintį automobilį „Audi A3“ ir jį apgadino.
Kaltininkas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Asmenis, mačiusius šį įvykį bei galinčius padėti nustatyti pasišalinusį iš įvykio vietos automobilį ar jo vairuotoją, pareigūnai prašo pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Nerijui Gurauskui tel. (8 700) 61 755 arba atvykti adresu Gamyklos g. 36, Mažeikiai, į 214 kab.

3 Atsakymai į “Ieškomas avariją sukėlęs ir pasišalinęs vairuotojas”

  1. paskutinio teismo diena parašė:

    Jei čia avarija, tai parūdijimas tikriausiai jau apokalipsė

  2. A parašė:

    Čia avarija? Ibrėžė dažus ir čia AVARIJA? Avarija yra žmonės taip tvirtinantys. Atsibuskit 21 amžius, 😂😂😂 transporto perteklius. Arba geriau nuvažiuokit i tikra didmiestį, ir ten pasiskūskit kad čia avarija

  3. B. parašė:

    Ventos 81,83,87 namų gyventojams. Prašau statyti savo automobilį taip, kad paliktumėt vietos pravažiuoti kitam automobiliui. Įvažiuojantiems į šių namų kiemus dėl Jūsų kaltės belieka tik važiuoti šaligatviu arba kliudyti Jūsų mašinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*