Ieškomi avarijų kaltininkai

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai informuoja, kad vis gausėja pranešimų apie avarijas įvykdžiusius vairuotojus, nesmarkiai apgadinusius svetimus automobilius ir sprukusius iš avarijų vietų. Visos tokio pobūdžio avarijos tiriamos, ieškoma jų kaltininkų ir, pasak pareigūnų, kiek daugiau kaip pusė atvejų yra išaiškinama.

Apgadino sankryžoje

Pareigūnai tiria lapkričio 10 dieną, apie pusę šešių vakaro, Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžoje įvykusios avarijos aplinkybes. Galimai tamsios spalvos „Opel“ markės automobilis, degant žaliam šviesoforo signalui, sukdamas sankryžoje į kairę, nepraleido tiesiai važiuojančio automobilio „Audi A4 Avant“ ir su juo susidūrė. Avarijos kaltininkas nesustojęs iš įvykio vietos pasišalino, nuvažiavo Žemaitijos gatve tiesiai, palikęs apgadintą „Audi“ automobilį (žr. nuotraukoje).
Taip pat vyksta tyrimas dėl lapkričio 12 dieną, apie aštuntą valandą vakaro, Ventos gatvėje įvykusio incidento: buvo apgadintas automobilis „Audi A6“, avarijos kaltininkas iš įvykio vietos nuvažiavo.

Ragina nesprukti

Pareigūnai prašo atsiliepti asmenis, galėjusius matyti šiuos įvykius bei pasišalinusių iš įvykio vietos automobilių modelį ir valstybinius numerius ar kitą detalę, padėsiančią nustatyti pasišalinusius vairuotojus. Informaciją prašoma pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Jurgai Daukintaitei-Sluckuvienei telefonu 8 672 29 268, el. paštu jurga.sluckuviene@policija.lt arba atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariato 235 kabinetą.
„Įvykdžiusius avariją asmenis raginame nesprukti – juk miestas stebimas vaizdo kameromis, jų vaizdus mes nagrinėjame, taip pat yra žmonių, kurie pastebi tokius įvykius. Tokiu atveju prašome sulaukti nukentėjusių automobilių savininkų, užpildyti eismo įvykio deklaracijas arba kviesti policijos pareigūnus, kurie pagal duomenų bazę nustatys apgadintų mašinų savininkus“, – sakė pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video