- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Ilgąjį Joninių savaitgalį mojuota ne tik kumščiais, bet ir kastuvu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Joninių naktį, netrukus po vidurnakčio, Taikos gatvės bute susipyko neblaivūs sugyventiniai. 60-metis vyriškis smogė 45-erių metų moteriai per veidą, ši neliko skoloje – apibraižė veidą sugyventiniui. Vyrui buvo nustatytas 1,56 promilės girtumas, jo gyvenimo draugei – 2,54 promilės. Abu sulaikyti.
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį konfliktas tarp artimųjų kilo Smėlio gatvės name. Pirminiais duomenimis, 39-erių metų žentas sumušė 57-erių metų anytą. Abu buvo neblaivūs. Smurtautojui nustatytas 1,68 promilės girtumas, nukentėjusiajai – 1,32 promilės. Įtariamasis sulaikytas.
Šeštadienį, apie pusę pirmos dienos, Taikos gatvės bute blaivus 33-ejų metų vyras sugriebė už gerklės blaiviai 27-erių metų žmonai, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas.
Penktadienį, apie penktą valandą vakaro, policijos pareigūnai vyko į Kurmaičių kaimą, kur blaivi 32-ejų metų moteris kastuvu smogė 29-erių metų neblaiviam sugyventiniui per ranką ir galvą. Nukentėjusiajam nustatytas 1,83 promilės girtumas. Moteris buvo sulaikyta.
Tuo pačiu laiku policija važiavo į Ventos gatvės name esantį butą, kur neblaivus 55-erių metų vyras sumušė taip pat neblaivią 40-metę sugyventinę. Smurtautojui nustatytas 2,49 promilės girtumas, nukentėjusiajai – 2,84 promilės. Įtariamasis sulaikytas.
Visais atvejais buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.