Incidento priežastis – nuslydę cisternų ratai

Penktadienio rytą incidentas kilo geležinkelio atšakoje, vedančioje į bendrovės „Eurokorma“ teritoriją, – nuo bėgių nuslydo dviejų cisternų, vežusių metanolį, ratai.
Kaip informavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ komunikacijos atstovas Martynas Burba, incidentas kilo apie vienuoliktą valandą privažiuojamame kelyje.
„Traukiant keturis vagonus nedideliu – apie 3–5 kilometrų per valandą – greičiu nuo bendrovės „Eurokorma“ valdomų bėgių nuslydo (į vėžės vidurį įkrito) du paskutiniai sąstato vagonai, kuriuose buvo vežamas metanolis. Incidento metu niekas nenukentėjo, krovinys taip pat liko saugus ir nepažeistas. Atstatant krovinį dirbo mūsų bendrovės specialistai, bendradarbiaudami su privažiuojamojo kelio valdytoja – bendrove „Eurokorma“. Incidento priežastis nustatys tyrimas“, – informavo „Lietuvos geležinkelių“ atstovas.
Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas „Santarvei“ sakė: kol vyko šios avarijos likvidavimo darbai, situacija buvo stebima, specialiųjų tarnybų pagalbos neprireikė.
„Pavojaus cisternos nekėlė: jos buvo sandarios, nepasvirusios, metanolis neišsiliejo. Darbininkai per tris valandas domkratais pakėlė cisternas. Jos buvo pastatytos ant bėgių ir nustumtos į saugią vietą“, – pasakojo specialistas.

3 Atsakymai į “Incidento priežastis – nuslydę cisternų ratai”

  1. Dėdė parašė:

    Kur randasi ta saugi vieta, kur nustumtos cisternos su metanoliu?

  2. Mykolas parašė:

    Ar miesto teritorijoje gali stovėti cisternos su metanoliu ?

  3. hm parašė:

    Kam i eurokorma metanolo? AAA paskui is jo etila daro ir bus pilstuko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*