- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Jauna moteris apsimetė pareigūne

Pareigūnai ragina gyventojus, prieš vykdant reikalavimus, paprašyti pareigūnų pateikti tarnybinį pažymėjimą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl, anot pareigūnų, naujo vagiliavimo būdo. 
Sausio pirmąją į 66-erių metų Sodų gatvės gyventojo buto duris pasibeldė jauna mergina.

Prisistačiusi policijos pareigūne, ji pareiškė, esą rūsyje reikia padaryti kratą. Nieko neįtardamas vyriškis tariamai pareigūnei įteikė namo rūsio ir sandėliuko raktus. Po kurio laiko raktai buvo grąžinti, tačiau mažeikiškis nepastebėjo, kad jie yra apkeisti.
Trečiadienį tuoj po vidurnakčio žmogus išgirdo, kad kažkas bruzda sandėliuke. Nusileidęs į rūsį, jis savo sandėliuke aptiko prieš kelias dienas matytą merginą, kuri į maišelį jau buvo susidėjusi elektrinį siaurapjūklį, elektrinį gręžtuvą bei akumuliatorinį gręžtuvą.
Atvykę policijos pareigūnai sulaikė ir į komisariatą išsivežė 23-ejų metų mažeikiškę I. L., kuri ir buvo apsimetusi policijos pareigūne. Mergina į pareigūnų akiratį pateko pirmą kartą, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagystės iš patalpų, už tai gresianti didžiausia bausmė – laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Pasak kriminalistų, toks atvejis – išskirtinis, ir parodo, kad vagišiai sumąsto vis naujų vagiliavimo būdų. Pareigūnai ragina gyventojus, prieš vykdant reikalavimus, paprašyti pareigūnų pateikti tarnybinį pažymėjimą.