Jaunas vyras grasino iššokti iš ketvirtojo aukšto

Kaip informavo rajono Policijos komisariate, vaikino atžvilgiu dėl viešosios tvarkos sutrikdymo pradėta administracinė teisena. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų sekmadienio rytą jaunas vyras daugiau kaip dvi valandas šokdino specialiąsias tarnybas, grasindamas iššokti iš viešbučio „Valina“ ketvirtojo aukšto.

Po antros valandos ryto Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad viename iš viešbučio ketvirtojo aukšto kambarių, atsisėdęs ant palangės ir nuleidęs kojas į lauką, sėdi jaunas vyras ir grasina iššokti. Į įvykio vietą suvažiavo policijos, ugniagesių gelbėtojų ir medikų ekipažai.
Kaip paaiškėjo, specialiąsias tarnybas šokdino 28-erių metų mažeikiškis, tokiu būdu bandęs išspręsti šeimynines problemas. Artimųjų maldavimai liautis ir juos įleisti į kambarį jokios naudos nedavė – vaikinas tai stojosi ant palangės, tai vėl sėdosi ant jos.
Bet koks pareigūnų bandymas prieiti ir pasikalbėti su jaunuoliu buvo beprasmis – jis metė ant grindinio tuščią butelį, po to per langą skriejo šviestuvas. Ugniagesiai gelbėtojai taip pat negalėjo naudoti savo gelbėjimo įrangos – bet koks pareigūnų veiksmas vaikiną tik suerzindavo.
Drama baigėsi tik po ketvirtos valandos ryto – atėjo vaikino pažįstamas, kuris telefonu sugebėjo įkalbėti jį atsisakyti savo pražūtingo sumanymo ir išeiti iš kambario.
Kaip informavo rajono Policijos komisariate, vaikino atžvilgiu dėl viešosios tvarkos sutrikdymo pradėta administracinė teisena.

One Reply to “Jaunas vyras grasino iššokti iš ketvirtojo aukšto”

  1. LIONIA parašė:

    BRIEDIS………………….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*