Kas antro patikrinto automobilio žibintai – netvarkingi

Praėjusios savaitės pabaigoje į visas techninės apžiūros stotis vairuotojai galėjo atvykti savo transporto priemonėmis ir nemokamai pasitikrinti, ar automobilių žibintai yra tvarkingi. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę techninių apžiūrų stotyse surengtas nemokamas automobilių šviesų patikrinimas parodė, jog apšvietimo problemų pasitaiko dažnam automobiliui.

Statistika rodo, kad paskutiniais rudens mėnesiais, kai rytinis ir vakarinis eismo pikas vyksta tamsiu paros metu, gerokai padaugėjo avarijų bei jose sužalojamų ar net žūstančių žmonių. Dalis šių avarijų įvyksta dėl prastai sureguliuotų žibintų, tai vairuotojams trukdo tiksliai įvertinti situaciją keliuose.
Praėjusios savaitės pabaigoje į visas techninės apžiūros stotis vairuotojai galėjo atvykti savo transporto priemonėmis ir nemokamai pasitikrinti, ar automobilių žibintai yra tvarkingi.
„Ši socialinė saugaus eismo akcija vyko nestabdant įprasto techninės apžiūros stoties darbo, norintieji patikrinti mašinų žibintus stojo į bendrą eilę. Mažeikiškiai buvo neaktyvūs – šviesos patikrintos dešimčiai automobilių, kas antros mašinos šviesos buvo netvarkingos“, – sakė UAB „Telšių techninių apžiūrų centras“ Mažeikių techninės apžiūros stoties ekspertas Vidmantas Asauskas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Kas antro patikrinto automobilio žibintai – netvarkingi”

  1. untuons parašė:

    Na ir kas? Žmonės susitvarka ir važioun. O tas eksperts kor nuotrauko y tai dėle prėklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*