Kasdieniai mažeikiškių palydovai – grasinimai ir smurtas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Gegužis mūsų rajone palydėtas smurtu ir grasinimais, skirtais artimiesiems. Vien gegužės 30-ąją dėl šių priežasčių Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

Apie penktą valandą ryto iš vieno Naftininkų gatvės butų į policijos komisariatą buvo pristatyta ir dviem paroms uždaryta neblaivi (2,14 promilės) 23-ejų metų mergina. Įtariama, kad ji smurtavo prieš metais jaunesnę seserį.
Apie pusę pirmos dienos pareigūnai vyko į Laižuvą aiškintis konflikto tarp neblaivių sugyventinių aplinkybių. 58-erių metų moteris, kuri nesugebėjo nusistatyti girtumo, pareigūnams teigė, kad jai grasino 22-ejais metais jaunesnis sugyventinis. Šio vyriškio girtumas siekė 2,67 promilės, jis buvo išvežtas į policijos komisariatą.
Apie šeštą valandą vakaro policijoje atsidūrė ir 37-erių metų Židikų gyventojas, kuriam nustatytas 2,29 promilės girtumas. Įtariama, kad jis pakėlė ranką prieš savo 64-erių metų mamą.
Dešimtą valandą vakaro 44-erių metų Žemaitijos gatvės gyventoja pasiskundė policijai dėl sugyventinio smurto. 48-erių metų vyras, iki atvykstant policijai, spėjo pasišalinti, jis bus kviečiamas apklausai.
Vienas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimų pradėtas ir pirmadienį – vakare Reivyčiuose 45-erių metų vyras (2,52 promilės) grasino susidorojimu savo septyneriais metais jaunesnei žmonai, kuri buvo blaivi. Įtariamasis sulaikytas dviem paroms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*