Keistais manevrais įtarimų sukėlę vairuotojai buvo neblaivūs

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Du alkoholio ragavę mažeikiškiai sėdo prie vairo, tačiau toli nenuvažiavo – kitų eismo dalyvių dėka jie buvo sulaikyti.

Girtumas – per 2 promiles

Ketvirtadienį, apie pusę keturių po pietų, policijai buvo pranešta, kad Laisvės gatvėje važinėja galimai girtas vairuotojas.
Kaip pareigūnams pasakojo įvykio liudytojai, jiems važiuojant Laisvės gatve, į automobilį vos neatsitrenkė priešais atvažiuojanti „Audi 100”. Jie pradėjo sekti mašiną, kuri nusuko prie garažų masyvo. Pastebėjęs, kad jį seka, vairuotojas sustojo. Iš mašinos išlipo vyras, kuris buvo sulaikytas, nuo jo sklido alkoholio kvapas.
Atvykę policijos pareigūnai 56-erių metų A. R. nustatė 2,11 promilės girtumą. Vyriškis dažnai keitė įvykio detalių apibūdinimą – vienu metu teigė vairavęs mašiną, kitą kartą tvirtino, kad to nedarė. Šią istoriją išsiaiškinti padės teismas.

Įtarimą sukėlė manevras

Antradienį, apie pusę penkių vakaro, Krucių kaime į pareigūnų rankas įkliuvo 20 metų vairavimo stažą turintis keturiasdešimtmetis S. A.
Kaip pasakojo policijos pareigūnai, važiuojant keliu Mažeikiai–Plungė–Tauragė, jie pastebėjo, kad iš buvusio linų fabriko sustojimo į pagrindinį kelią išvažiavo automobilis „Renault Laguna“. Jo manevras buvo ypač platus, mašina vos išsiteko kelyje, todėl tarnybiniu policijos automobiliu vykęs pareigūnas grįžo ir nusprendė patikrinti keistai važiuojantį vairuotoją.
Mašina buvo sustabdyta, nuo jos vairuotojo sklido alkoholio kvapas – S. A. nustatytas 1,04 promilės girtumas. Už šį pažeidimą jam gresia bauda nuo 289 iki 434 eurų ir vairuotojo pažymėjimo netektis nuo metų iki pusantrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*