Kelių girtuokliams – blogos žinios

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kova su neblaivias vairuotojais vis griežtėja – nuo balandžio 1-osios už vairavimą išgėrus teks gerokai daugiau papurtyti kišenę, grės jau ir baudžiamoji atsakomybė.
Ir vis tik rajone pakanka kelių girtuoklių, kurių neatgraso nei piniginės baudos, nei mašinų konfiskacija – šią savaitę pareigūnai sulaikė dar du neblaivius vairuotojus.

Nuniokojo saugumo salelę

Pirmadienį apie pusę devynių vakaro pareigūnams buvo pranešta, kad nuo Sedos Mažeikių link juda, kaip įtariama, neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis. Į kelią Mažeikiai-Plungė-Tauragė išvykęs policijos ekipažas greitai pastebėjo stovintį automobilį „Opel Astra“, kurio priekis buvo apgadintas, o prie vairo sėdėjo 55-erių metų R. Ž., kuris buvo akivaizdžiai neblaivus.
Netoliese pareigūnai aptiko nuniokotą saugumo salelę – buvo nulaužtas kelio ženklas ir nuversti du stulpeliai. 27-erių metų vairavimo stažą turintis vyriškis teigė nepastebėjęs salelės ir užvažiavęs ant jos. Vairuotojui nustatytas sunkus 2,9 promilės girtumas.
Antradienį prieš vidurdienį policijai buvo pranešta, kad tuo pačiu keliu, tik nuo Tirkšlių, važiuoja galimai neblaivus vairuotojas. Sustabdžius telefonu apibūdintą transporto priemonę, buvo nustatyta, kad automobilį „VW Sharan“ vairuoja neblaivus (0,9 promilės girtumas) 54-erių metų V. R.
Vyras pareigūnams teigė išvakarėse gėręs degtinės, o rytą pamanęs, kad jau išsiblaivė.

Pirmas kartas nepamokė

Telšių vyriausiasis policijos komisariatas savo tinklalapyje paskelbė dar dešimties rajono gyventojų pavardes. Praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje jie elgėsi neatsakingai – vairavo neblaivūs.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*