Koją pakišo vakarykštės išgertuvės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį policijos pareigūnai gavo du  pranešimus apie „metalines“ avarijas. Aiškinantis jų aplinkybes, nustatyta, kad vieną įvykdė neblaivus vairuotojas.
Po pusę dvyliktos pranešta, kad kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, ties įvažiavimu į Viekšnių miestelį, susidūrė du automobiliai, vairuotojai niekaip neišsiaiškina, kuris kaltas. Atvykę pareigūnai nustatė, kad, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, viekšniškis J. V., vairavęs BMW markės automobilį, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Fiat Ducato“. Per susidūrimą apgadinti abu automobiliai.
Apie trečią valandą po pietų avarija įvyko S. Daukanto gatvėje, ties 10-uoju namu. Sunkvežimis „Man“ į šią gatvelę atvežė krovinį ir manevruodamas kliudė čia stovėjusį automobilį „Audi A6“ ir jį apgadino. Šios mašinos savininkas iškvietė policijos pareigūnus, kurie, tikrindami avarijos kaltininko dokumentus, nustatė, kad sunkvežimis nedraustas ir jam pasibaigęs valstybinės techninės apžiūros galiojimas.
Registruojant avariją, sunkvežimio vairuotojui, dvidešimt metų vairavimo stažą turinčiam mažeikiškiui E. B. buvo pasiūlyta pasitikrinti alkoholio tikrintuvu. Jam nustatytas lengvas, 1,17 promilės, girtumas. Vairuotojas pareigūnams teigė alkoholį vartojęs iš vakaro ir, matyt, nespėjęs išsiblaivyti.

Pasidalink

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top